W dniu 14 czerwca 2026 r. odbyła się kolejna oddziałowa wycieczka górska. Tym razem Naszym celem było wyjście na Grzesia (Lučną)- 1653 m npm, ale od strony słowackiej. Wycieczkę rozpoczęliśmy przy Chacie Zwierówka, w liczbie 31 osób. Prowadził ją, podobnie jak poprzednią,kol. Józef Posadzki - przewodnik tatrzański I klasy. Na dzień dobry przywitał Nas krótki, rzęsisty deszcz, ale pogoda była zmienna na całej trasie i deszcz wracał jeszcze dwukrotnie. Ale były też liczne okresy słoneczne.